Makeup tutorial

Miq te blogut kam kenaqesine t’ju prezantoj me projektin me te ri ne bashkepunim me Cocomed dhe jane pikerisht ato qe keni pritur prej kohesh.

Video tutorials si te besh makeup-in te gjitha ne shqip me produkte lehtesisht te gjendshme ne Shqiperi.

Gjej rastin te falenderoj personalisht Anten dhe Xhorxhin te cilet me suportin e tyre bene nje enderr realitet apo jo duhet te them 2 endrra realitet.

Me lancimin e videove me ne fund po lancojme dhe faqen e re sharminstyle.com e cila do ju lehtesoje aksesimin e rubrikave te ndryshme komunikimin me mua si dhe informacionin e nevojshem mbi brandet apo etiketat e produkteve.

Sugjerimi i pare eshte makeup routine ai qe une realizoj me te vertete ne ditet e javes i cili nuk duhet te marre me shume se 5 min.

Ju ftoj te ndiqni videon e pare e cila eshte realizuar me produkte 100% natyrale nga Purobio Cosmetics.

Jemi ne pritje te gjithe komenteve apo sugjerimeve tuaja.

4 thoughts on “Makeup tutorial

 • Reply Erisa Kreshpa November 22, 2016 at 10:45 pm

  Perfekt cdo gje…..Presim video te tjera ne vazhdim !

 • Reply Deni November 23, 2016 at 8:02 am

  Suksese te metejshme
  Sugj: Gjate regjistrimit te videos te demostronit produktet jo vetem me titra.

  • Reply Estela Ujka November 23, 2016 at 4:12 pm

   Faleminderit per sugjerimit,do ta bejme patjeter 🙂

 • Reply Almida December 26, 2016 at 9:00 pm

  Je super estrela

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *