Ami Event 10th anniversary

Nuk kisha ndermend te vija aq seksi ne eventin e Amit edhe pse ende nuk isha nxire nga plazhi,por ketu jemi per te thene sekretet e femrave ndaj jo me kot ndiqni sharminstyle.

Sekreti i pare eshte Nuk kisha cfare te vesh dhe e kuqja mu duk e mjaftueshme per te bere figure.Sekreti tjeter eshte qe ndonjehere nxiresit e trupit bejne magji apo mrekulli. Si kesaj rradhe spry nxires arrin te mbuloje cdo imperfeksion dhe eshte ideal per foto.

Hair dhe makeup duhet te ishin te lehte dhe seksi pa shume mundim ndaj disa baluke dhe 4 karfica per nje kapje te crregullt mjaftuan.

Une mendoj se efekti waw u arrit.

Fustani Asos

Sandalet Asos

Canta Tosca Blu

Ora Calvin Klein

Vethet Pirro


GEL_3644-1 GEL_3640-1 received_10212434307990474 received_10212434307670466 IMG-20170529-WA0035 20170529_190850 20170529_204154 20170529_202211
IMG-20170530-WA0025

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *