Geraldina Sposa 2017

Te gjithe biem dakord qe eventet e Geraldines jane ne sfide me veten nga viti ne vit. Dhe te gjithe ne biem dakord qe celesi i suksesit te ketij brandi eshte emocioni real qe prodhojne me shume sesa fustanet ne vetvete forma qe e sjellin cdo vit eshte gjithnje surprize. Kete vit eventi organizohej me 1 qershor diten e femijeve jo me kot pasi u prezantua koleksioni Kaltra me fustane nusesh por dhe me vajzat e tyre te velit. Ne kishim nje blogere ne sfilate Marigona Nilen ndaj dhe me besoni qe ishim tejet te emocionuara ta shikonim ne pasarele ashtu te ndrojtur e plot sharm. Nje mbremje me 1000 te ftuar te cilet garantonin nje sfilate te dyte me vete plot ngjyra e brande. Serish banda e Tier une Nina Odeta dhe vete dizenjatorja u prezantuam me Tier. Edhe pse i nxime jeten Elusit Gentit Fanit Ines dhe Ermalit mendoj se ne fund te gjithe keta e meritojne nje duartrokitje te madhe pasi sdo kishim asnje foto me se te prezantoheshim.

Faleminderit Photographers

Credits Elus Skendaj

_MG_1664_MG_1613IMG-20170602-WA0236IMG-20170602-WA0235_MG_1688_MG_1681_MG_1694

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *