Zwarovski Event

Kur pyesin si ja del? Me banken eventet blogun dhe se fundi emisionin kur ke dhe 2 vajza ne shtepi ndonjehere as une nuk di te pergjigjem.

Si ne eventin e Swarovskit qe ishte te njejten dite me darken e Tier. Une duhet te ndiqja mbledhjet te kaloja te pershendesja organizatoret e eventit dhe te behesha gati per darken me nje tjeter veshje. Por si mund te humbisja rastin te fotografoja nje outfit nga Comma nje veshje serioze per zyre por qe te tregon dhe shume elegante njekohsisht.

Bluza Comma

Pantallonat Comma

Varesja Comma

Canta Tosca Blu

Sandalet River Island

Photography is courtesy of Elus Skendaj

_MG_4928 _MG_4933 _MG_4922 _MG_4938 _MG_4929

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *